Taki cichy głos, przeczucia w ciele, które ciężko czasami racjonalnie wytłumaczyć, a jednak słuchanie tego głosu może dać nam wiele odpowiedzi. Pozwól sobie na obfitość wewnętrznej mądrości.

Intuicja - czym ona jest?


Czy czułaś czasami żal do siebie, ponieważ nie posłuchałaś własnych przeczuć?

Czy często wchodzisz w relacje, które Tobie nie służą?

Lub odwrotnie, nie odpowiedziałaś na wewnętrzne wołanie o zrobienie pierwszego kroku?

Jakby to było otworzyć się na Twoją wewnętrzną mądrość?

Dostrzegać i korzystać ze znaków, która podsyła nam rzeczywistość.

Stworzyłam ten warsztat, gdyż początkowo myślałam o sobie i szukałam sposób na własną pracę z intuicją, gdyż kilka razy zaprzepaściłam szanse, które pokazywał mi świat i otoczenie - mówiąc kolokwialnie “olałam znaki”, które były wokół mnie lub to, co mówiło moje ciało. Odbijało się to nie tylko na moim stylu życia, ale i pracy oraz zdrowiu [!].

Praca z intuicją pomogła mi szybciej trafić do mojej prawdy. A teraz chcę się tą umiejętnością podzielić z Tobą, jeśli tylko masz przestrzeń na to i chcesz pełniej czepać ze swojego Światła i budzić je w sobie. Ten warsztat jest tylko dla Kobiet.

Odsłuchaj Moje Zaproszenie na Warsztat Zanim Podejmiesz Decyzję


Nauczysz się:

jak zauważać wskazówki pochodzące z ciała,

jak odczytywać te znaki na co dzień,

jak wchodzić w medytację, podczas której odczytasz te sygnały.

Dzięki temu:

wzmocnisz kontakt z Twoją wewnętrzną mądrością, otrzymasz praktyczne narzędzia do pracy z intuicją, dostaniesz medytację do pracy własnej.

Otrzymasz:

warsztat on-line z Tatianą Pałucką (ok. 3 godziny), dostęp do wch medytacji do pobrania lub odtwarzania on-line do pracy własnej bez ograniczeń.


Jak Się Przygotować do Warsztatu?


zadbaj o intymność podczas trwania warsztatu, własne prywatne miejsce, którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał; zadbaj o wolną przestrzeń wokół siebie, ponieważ będziesz potrzebować miejsca na ruch.

Twój Plan Płatności